"Done is better than perfect."

Powyższa maksyma przyświeca mi zawodowo od początku mojej kariery czyli od 1999 roku. Wówczas pierwszy raz zetknąłem się z branżą IT, handlem i dystrybucją.

Przez kolejne kilkanaście lat nauki i popełniania błędów miałem ogromną przyjemność uczestniczyć w rozwoju obszaru IT i eCommerce jednej z największych polskich firm rodzinnych, dystrybutora i wydawcy książek FK Olesiejuk a także z pasją rozwijać skrzydła na rynku CEE kierując działem eCommerce spółki ABC Data S.A., która wówczas była jednym z trzech największych dystrybutorów IT w regionie.

W 2017 założyłem własną agencję digital thinkHUB.pl. Od tego czasu, we współpracy z partnerami z obszaru IT, digital marketing i go global, realizujemy projekty cyfrowej transformacji dla klientów reprezentujących wiele pasjonujących branż tj. fashion, książki, FMCG, health&beauty, wynajem sprzętu czy bankowość detaliczna. Współpracujemy zarówno z dojrzałymi spółkami jak i z firmami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z eCommerce.

Poza działalnością biznesową dzielę się swoimi doświadczeniami i inspiracjami jako wykładowca przedmiotów związanych z branżą digital na studiach podyplomowych i MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie dodatkowo z dumą pełnię rolę ambasadora Fundacji Rozwoju ALK. 

Zachęcam Cię do kontaktu i wspólnego zderzenia myśli. Z wielką przyjemnością porozmawiam o tym jak Twoja firma może wykorzystać globalny potencjał eCommerce.

Do zobaczenia!
Konrad Zach

(C) THINK HUB Konrad Zach 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.